Ciekawostki

"Najładniejsza kryminalistka" urzekła internautów. "Jesteś aresztowana za kradzież serca"

Ciekawostki

TwitterAlysa zamieściła swoje zdjęcie w internecie

Mimo kryminalnej przeszłości internauci ją pokochali. Zdjęciem z policyjnej kartoteki, które Alysa Bathrick zamieściła w mediach społecznościowych, nastolatka dołączyła do dwóch najsławniejszych "przystojnych przestępców". W ostatnich miesiącach ich opublikowane przez policję zdjęcia - zamiast stanowić przestrogę - przyczyniły się do ich celebryckiej sławy.

18-latkę aresztowano w zeszłym miesiącu w amerykańskim Raleigh w stanie Karolina Północna. Kobietę oskarżono o posiadanie nielegalnych substancji i zamiar ich rozprowadzania.

Na początku grudnia Alysa Bathrick wyszła na wolność, o czym postanowiła jak najszybciej poinformować internautów. Jeszcze tego samego dnia zamieściła na Twitterze swoje zdjęcie z kartoteki policyjnej. I podbiła serca męskiej części internautów.

"Poddałam się o 7 rano, wypuścili mnie o 11:30. Mam gdzieś to, co słyszeliście. A moje zdjęcie jest słodkie" - napisała nastolatka, dołączając do swojego wpisu zdjęcie zrobione na posterunku.

Wpis nastolatkiTwitter

"Nigdy nie oceniaj książki po okładce"

Zdjęcie dziewczyny przykuło uwagę tysięcy internautów - głównie mężczyzn. Dopytywali m.in., czego dokładnie dotyczyły zarzuty. Dziewczyna przyznała, że chodzi o handel lekami psychotropowymi dostępnymi na receptę.

Nie zważając na aspekty prawne i moralne, użytkownicy sieci zasypali dziewczynę komplementami dotyczącymi jej wyglądu. "Jesteś aresztowana za kradzież mojego serca" - napisał jeden z internautów.

@_ahleesah you got arrested for stealing my heart cutest mugshot ever.— Señor Taco (@DannyT4022) grudzień 4, 2014

@_ahleesah cute mugshot and nice brows!— josh miller (@joshmillersLIFE) grudzień 4, 2014

"Nigdy nie oceniaj książki po okładce. Każdy z nas ma swoją historię".

Not gonna lie @_ahleesah is a hottie. never judge a book by its cover. We all have our stories.— Abe M. (@Broham25) grudzień 4, 2014

"Najprzystojniejsi przestępcy"

Wywołując w sieci spore zamieszanie swoim zdjęciem z posterunku policji, nastolatka dołączyła do dwóch sławnych "przystojnych przestępców". Dzięki internautom i mediom miano to zyskali w ostatnich miesiącach Jeremy Meeks i Sean Kory. Zamieszczenie ich zdjęć w sieci wywołało podobną lawinę komentarzy, tyle że żeńskiej części internetu. "Kiedy wyjdziesz z więzienia, będę na ciebie czekać" - deklarowały użytkowniczki, zauroczone zdjęciami.

Autor: ts//rzw / Źródło: dailydot.com, heavy.com

Źródło zdjęcia głównego: Twitter

Pozostałe wiadomości