Piosenkarka pokazuje skromny obiad na lotnisku. "72 złote!!!!!"

Ciekawostki

facebookCena za posiłek na lotnisku zaskoczyła artystkę

72 zł to cena za skromny obiad i buteleczkę wina na warszawskim Lotnisku Chopina. Kwota, jaką musiała zapłacić za swój posiłek Kayah, wyraźnie ją zaskoczyła - do tego stopnia, że podzieliła się tym z fanami na Facebooku.

"Lyzka ziemniaczkow i buraczkow plus malutka buteleczka wina na lotnisku. 72 zlote!!!!!!!!!!!!!" - napisała na Facebooku Kayah (pisownia oryginalna - red.), pokazując zdjęcie swojego zamówienia z jednej z restauracji na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Lyzka ziemniaczkow i buraczkow plus malutka buteleczka wina na lotnisku. 72 zlote!!!!!!!!!!!!!

Posted by Kayah on 7 października 2015

Lasagne - 60 zł, cappuccino - 20 zł

Fani w komentarzach zareagowali błyskawicznie. Niektórzy podzielili się własnym doświadczeniem. "Ja tam jadłam malutki kawałek lazanii za 60zł. Najdroższe lotnisko na jakim byłam..." - wspomniała jedna z internautek. "Najdroższe cappuccino tylko na Okęciu! Kilka miesięcy temu małe kosztowało prawie 20zł!" - skomentował inny użytkownik serwisu.

Inni komentujący zwrócili uwagę, że taka cena to standard na warszawskim lotnisku. "A czego się Kasiu spodziewalas? Niestety, na lotniskach zawsze zdzieraja!" - zauważył z użytkowników komentujących post.

Niektórzy żartowali też, że za taką kwotę "kieliszek, talerz i sztućce można wziąć ze sobą w dalszą podróż".

Autor: kl/ja / Źródło: facebook

Źródło zdjęcia głównego: facebook | Ja Fryta/CC BY-SA 2.0