Ciekawostki

Dobry tancerz jest sexy

Ciekawostki

Aktualizacja:
TVN24Taniec z Kuźniarem

Dobrzy tancerze są dla kobiet bardziej pożądanymi partnerami, tak ustalili amerykańscy naukowcy, a podaje "Polska". A w studiu TVN24 Anna Bosak, gwiazda "You Can Dance" porwała do tańca Jarka Kuźniara.

- Polacy bardzo dobrze tańczą - uważa Bosak, dodając, że doskonaleniu tej niezwykle uroczej umiejętności pomaga wielka popularność tańca w naszym kraju. Emitowanym przez TVN kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" i "You Can Dance" nie można bowiem odmówić dużego wpływu na taneczne gusta Polaków.

Taniec jest sexy

Ania Bosak chwali Polaków (TVN24)

- Ujrzenie kogoś na parkiecie jest najlepszym sposobem na osądzenie, czy nadaje się on do pary także w życiu - przekonuje psycholog dr George Fieldman. Podobnego zdania jest płeć piękna.

Ponad połowa kobiet przepytywanych w jednym z amerykańskich sondaży stwierdziła, że faktycznie istnieje jakiś tajemniczy związek pomiędzy umiejętnością tańca mężczyzny a jego talentami seksualnymi - donosi "Polska". Ponad połowa kobiet przyznała, że zanim znajomość z poznanym mężczyzną zacznie się zamieniać w intymną, starają się sprawdzić doświadczenie wybrańca na sali tanecznej.

Dobry tancerz sprawdza się w łóżku

Według Augustina Egurroli, Jarek Kuźniar nie radził sobie najlepiej (TVN24)

Seksuolog Flic Everett uważa, że tu zależność jest bardzo prosta. Mężczyzna, który w tańcu czuje się onieśmielony, niepewny własnego ciała, niepotrafiący poruszyć wyobraźni w kierunku jakiejś ewolucji tanecznej, ma mało do zaproponowania partnerce w łóżku. Ten, kto nudzi się w tańcu, szybko znuży się też w sypialni - konkluduje "Polska".

Z sondażu wynika jednak, że kobieta nie powinna stawiać swemu mężczyźnie zbyt wysokich wymagań na parkiecie. Okazuje się bowiem, że prawdziwe gwiazdy solowego tańca dyskotekowego, dokonujące cudów zręczności w świetle migających reflektorów i całkowicie zdające sobie sprawę z własnych, prawie profesjonalnych umiejętności, w łóżku się nie sprawdzają.

Wniosek z tego taki, że najlepszy w łóżku jest tancerz średniej jakości.

Źródło: tvn24.pl, TVN24, "Polska"

Źródło zdjęcia głównego: TVN24