Z kraju

British Airways zmienia plany. Strona po polsku zostaje

Z kraju

Mark Harkin CC BY SA FlickStrona internetowa British Airways będzie dostępna w języku polskim

Linie lotnicze British Airways zdecydowały, że mimo wcześniejszych planów język polski będzie dostępny na stronie internetowej przewoźnika.

W poniedziałek linie British Airways podały w komunikacie, że pasażerowie nie będą mogli korzystać już z polskojęzycznej wersji strony internetowej przewoźnika.

W zamian za to klienci z Polski mieli mieć możliwość korzystania z dedykowanej strony z lokalnymi ofertami, ale w języku angielskim.

Polski zostaje

Jednak dziś przewoźnik zmienił zdanie i plany. Jak dowiedzieliśmy się w biurze prasowym British Airways strona internetowa linii lotniczych nadal będzie obsługiwana w języku polskim. "Tak, podjęliśmy decyzję o utrzymaniu polskiej wersji strony ba.com. Nie zdradzamy przyczyn tej decyzji" - usłyszeliśmy w biurze prasowym.

Jeszcze wczoraj British Airways w taki sposób informował na swojej stronie internetowej o planowanych zmianachba.com

O British Airways

British Airways to największe brytyjskie towarzystwo lotnicze. Zostało założone w 1924 roku jeszcze jako Imperial Airways. Pod obecną nazwą przewoźnik funkcjonuje od 1974 roku. BA odbywa loty do lotnisk w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Karaibów, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej oraz Australii. Siedzibą British Airways jest Londyn, a macierzystym lotniskiem Heathrow.

Jakie są najbardziej punktualne linie lotnicze? Zobacz materiał wideo:

Najbardziej punktualne linie lotnicze i lotniska
Najbardziej punktualne linie lotnicze i lotniskaTVN24 BiS

Autor: msz/gry / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mark Harkin CC BY SA Flick

Pozostałe wiadomości