Polski miliarder zjeżdża z autostrady01:36Sebastian Kulczyk, syn Jana Kulczyka, szuka kupca na spółki zarządzające koncesyjnymi odcinkami A2.
Zmiany w składkach i mniejsze wynagrodzenie na rękę. "Ta kwestia dotyczy około miliona osób"01:22Prezes ZUS Gertruda Uścińska powiedziała w wywiadzie, że ma zapewnienie z rządu, iż projekt w tej sprawie będzie procedowany.
Spór pomiędzy kontrolerami lotów i PAŻP. "Bezprecedensowe załamanie się systemu bezpieczeństwa"03:46Spór w PAŻP.
"Bezprawne i nie będziemy ich płacić". Wiceminister o karach za Turów01:00Michał Woś w Polskim Radiu 24.
Drożej na myjniach bezdotykowych. Dwie główne przyczyny02:02Materiał z programu "Raport" w TVN Turbo.
Dodatkowe pasy na A2. Ruszają konsultacje z branżą01:36W sumie zgłosiło się 11 podmiotów do wzięcia udziału w konsultacjach rynkowych przed rozbudową A2 pomiędzy Warszawą a Łodzią.
Były wicepremier o Polskim Ładzie: to nie jest niedoróbka, mówimy o czymś, co jest partactwem legislacyjnym01:10Jerzy Hausner, były wicepremier i minister gospodarki, w "Faktach po Faktach" w TVN24.
TSUE ma wykreślić sprawę kopalni Turów z rejestru, Polska chce zaprzestania naliczania kar01:00Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej otrzymał informację o zawarciu ugody.
"Możesz stracić pieniądze i kontrolę nad kontem". Największy bank w Polsce ostrzega01:04Nowa kampania oszustów.
Bardzo duży wzrost wpływów z mandatów. Mamy najnowsze dane00:50Od stycznia obowiązuje nowy taryfikator.
Czy Polska zapłaci karę za Turów? Minister zapowiada wniosek00:57"Jeśli nie ma przedmiotu sporu, nie widzimy uzasadnienia, by te kary płacić".
Minister klimatu: Czesi otrzymali potwierdzenie przelewu na 45 milionów euro01:53Zgodnie z polsko-czeską umową w sprawie kopalni Turów.
Steinhoff: polski rząd zaczyna się specjalizować w rozwiązywaniu problemów, które sam stwarza01:51Gośćmi "Faktów po Faktach" w TVN24 byli Janusz Steinhoff oraz Katarzyna Karpa-Świderek.
Spór o Turów "w zasadzie przechodzi do historii". "Cieszę się, ale to jest taka gorzka radość"01:04Komentarze po polsko-czeskim porozumieniu w sprawie Turowa.
Polska naruszyła Europejską Konwencję Praw Człowieka. Jest wyrok trybunału w Strasburgu00:48Wyrok dotyczy skargi warszawskiej spółki farmaceutycznej Advance Pharma przeciwko Polsce.
Mniej chętnych na kredyt. Duży spadek liczby wniosków01:18Wynika z danych Biura Informacji Kredytowej.
Pytania o waloryzację 500 plus i emerytury powiązane z dochodami dzieci. Minister odpowiada00:57Marlena Maląg w radiowym wywiadzie.