Nie chciał trafić do więzienia, ukrył się w wersalce

Kilka lat temu włamywacz ukrył się przed policjantami w zmywarce do naczyń (materiał archiwalny)
Kilka lat temu włamywacz ukrył się przed policjantami w zmywarce do naczyń (materiał archiwalny)
KPP Głogów
KPP GłogówBył poszukiwany, ukrył się w wersalce. Inny poszukiwany wybrał z kolei zmywarkę do naczyń

Chcąc uniknąć zatrzymania, schował się w wersalce. Nie udało się. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, jest dodatkowo podejrzewany o inne przestępstwa. Razem z nim w ręce policjantów wpadli też jego dwaj wspólnicy.

Policjanci z kłodzkiej komendy powiatowej poszukiwali mężczyzny, który unikał zasądzonej kary i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Kłodzku wydał nakaz doprowadzenia 21-latka do zakładu karnego.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego znaleźli go w jednym z mieszkań na terenie gminy Kłodzko. Okazało się, że 21-latek ukrył się w... wersalce. Mężczyzna jest dodatkowo podejrzewany o szereg czynów, których dopuścił się przez ostatnie kilka tygodni, działając wraz z dwoma innymi osobami. Podejrzani w różnych składach osobowych włamali się do kilku pomieszczeń oraz do busa, kradnąc m. in. nawigację oraz motor. Wspólnicy 21–latka również zostali zatrzymani przez policjantów i usłyszeli zarzuty.Poszukiwany 21-latek trafił już do Zakładu Karnego w Kłodzku, natomiast o losie jego kolegów zdecyduje sąd. Za czyny, o które są oni podejrzani, grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też: Przed policją ukrył się w zmywarce do naczyń.

Autor: tam/gp / Źródło: TVN 24 Wrocław

Źródło zdjęcia głównego: Policja w Kłodzku

Pozostałe wiadomości