13-latka brutalnie pobiła kobietę. Policja publikuje nagranie

[object Object]
Policja opublikowała nagraniePolicja Głogów
wideo 2/2

Dziewczyna kopała i uderzała w głowę 40-letnią kobietę. Nagrany telefonem film opublikowała policja z Głogowa (województwo dolnośląskie). Zatrzymana 13-latka przyznała się do winy, ale nie wyjaśniła powodów swojego zachowania.

13-letnia mieszkanka Głogowa została zatrzymana w środę. Policja otrzymała od świadka brutalnego pobicia film nagrany telefonem, który jest materiałem dowodowym w sprawie.

Na krótkim filmie, który publikuje policja, widać leżącą na ziemi kobietę. Nad nią stoi nastolatka. Kopie leżącą i uderza ją pięścią w głowę. Ktoś pyta: "Co wy robicie?". Słychać śmiechy. Ofiara 13-latki wydaje z siebie odgłos "Au, au". Napastniczka krzyczy coś niezrozumiałego do 40-latki.

- Nagranie pokazuje brutalne działanie nastolatki - podsumowuje podinsp. Bogdan Kaleta, rzecznik głogowskiej policji.

"Przewrócona, dotkliwie skopana"

Dlaczego dziewczyna zaatakowała? Tego nie wiadomo. - Po zatrzymaniu została przesłuchana. Przyznała się do pobicia. Jednak nie wyjaśniła, dlaczego to zrobiła - informuje Kaleta. Z kolei 40-latka przekonuje, że została zaatakowana "bez żadnego wyraźnego powodu". Dziewczyna miała po prostu przewrócić ją na ziemię i dotkliwie skopać.

Jak przekazuje policja, kobieta nie trafiła do szpitala. Oceniono, że odniosła obrażenia poniżej dni siedmiu.

Agresywną nastolatką ma zająć się sąd rodzinny.

Do zdarzenia doszło w Głogowie:

Mapa Targeo

Autor: js, tam//rzw/jb / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Głogów

Pozostałe wiadomości