Wypadek na Opolszczyźnie. Nie żyje kobieta w ciąży

TVN24 | Wrocław

Autor:
tam
Źródło:
TVN24 Wrocław
Mario/ prostozopolskiego.plStraż pożarna o wypadku na dk45

Wypadek na Opolszczyźnie. W wyniku zdarzenia, do którego doszło na drodze krajowej numer 45, zginęła 41-letnia kobieta w zaawansowanej ciąży. Przyczyny tragedii wyjaśnia policja.

Do wypadku na drodze krajowej numer 45 pomiędzy Opolem a Krapkowicami - w pobliżu miejscowości Zimnice Wielkie - doszło w sobotnie przedpołudnie. W zderzeniu udział brał bus i samochód osobowy. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-letni kierujący volkswagenem w trakcie manewru skręcania nie ustąpił pierwszeństwa 47-letniemu kierującemu busem - przekazuje Przemysław Kędzior z biura prasowego opolskiej policji. . Pojazdami podróżowało łącznie pięć osób. Wypadku nie przeżyła 41-letnia kobieta. Jak informuje straż pożarna, pasażerka volkswagena była w zaawansowanej ciąży. Jej reanimacja trwała kilkadziesiąt minut. Pozostałe osoby nie odniosły poważnych obrażeń.

Policja, pod nadzorem prokuratury, ustala, jak doszło do wypadku. Droga była zablokowana, a ruch odbywał się objazdami. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W wypadku na dk 45 zginęła 41-letnia kobieta w ciążyMario/ prostozopolskiego.pl
Wypadek na dk45Mario/ prostozopolskiego.pl
Google Maps

Autor:tam

Źródło: TVN24 Wrocław

Źródło zdjęcia głównego: Mario/ prostozopolskiego.pl