Wrocław

Wrocław

Prokuratura i Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych sprawdzą, jak doszło do wypadku śmigłowca w Strzegomiu (województwo dolnośląskie). W katastrofie zginęły dwie osoby znajdujące się na pokładzie. Śledczym w wyjaśnieniu sprawy ma pomóc między innymi zabezpieczony film. Postępowanie prowadzone jest w sprawie sprowadzenia katastrofy w ruchu powietrznym, która zagrażała życiu i zdrowiu wielu osób.

Śledztwo w sprawie śmierci polskiej turystki w Egipcie zostało po raz kolejny przedłużone - poinformowała Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze. A to oznacza, że potrwa ono co najmniej do końca 2020 roku. Polscy śledczy, którzy sprawę śmierci Magdaleny Żuk badają już ponad trzy lata wystąpili do swoich egipskich odpowiedników o przekazanie kolejnych dokumentów w tej sprawie.

Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków i Trójmiasto - tutaj, według danych podanych przez Państwową Komisję Wyborczą, pierwszą turę wyborów wygrywa Rafał Trzaskowski. Andrzej Duda triumfuje w Lublinie, Rzeszowie, Kielcach, Białymstoku i Stalowej Woli.

Pani Agnieszka dzieliła swój czas między pracę a opiekę nad Olą. Tak, żeby dla córki mieć go jak najwięcej. Dziś kobieta dzieli czas na przed wypadkiem i po wypadku. 10-latka i jej 11-letnia przyjaciółka zginęły, gdy wracały od koleżanki. Auto prowadził starszy brat gospodyni spotkania. Za kilka dni 20-latek stanie przed sądem. A starsza siostra Oli w przejmującym apelu mówi: zobacz, małe dziewczynki straciły życie i prosi kierowców: jedziesz, myśl.