Pogoda na dziś - poniedziałek, 21.03. Nawet 14 stopni na termometrach

Autor:
dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś, czyli poniedziałek 21.03, zapowiada się słonecznie. Termometry pokażą nawet do 14 stopni Celsjusza. W całym kraju biomet okaże się korzystny.

W poniedziałek - pierwszy dzień kalendarzowej wiosny - czeka nas sporo słońca. Termometry wskażą od 10 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 13-14 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni wiatr.

Pogoda na poniedziałek
Pogoda na poniedziałektvnmeteo.pl

Warunki biometeo w poniedziałek 21.03

W poniedziałek 21.03 wilgotność powietrza będzie utrzymywać się na poziomie 50 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeo będą korzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. Ciśnienie w południe dojdzie do 1043 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Dużo słońca. Termometry pokażą do 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy do 13 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. Wartość ciśnienia w południe wyniesie 1028 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Słonecznie. Na termometrach zobaczymy do 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1028 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

To będzie pogodny poniedziałek. Termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe dojdzie do 1024 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek
Warunki drogowe w poniedziałektvnmeteo.pl

Autor:dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości