TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - niedziela 9.01. Lokalnie popada śnieg i śnieg z deszczem

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na piątek
Prognoza pogody na piątek tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 09.01

Pogoda na dziś. W niedzielę (9.01) wystąpią miejscami opady mokrego śniegu i śniegu z deszczem. Synoptycy prognozują przejaśnienia, a także rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie od -1 do 3 stopni Celsjusza.

Niedziela przyniesie pochmurną aurę zachodnim regionom kraju. Na Pomorzu Zachodnim, Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku prognozuje się niewielkie opady mokrego śniegu i śniegu z deszczem do trzech litrów wody na metr kwadratowym. Poza tym możliwe są większe przejaśnienia, na wschodzie rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, Podlasiu, Warmii, przez 1 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr.

Warunki biometeo - niedziela 9.01

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 80 do 90 procent. Warunki biometeorologiczne przeważnie okażą się neutralne, tylko na zachodzie i południowym zachodzie Polski niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę 9.01
Warunki biometeo w niedzielę 9.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Pogoda aura. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 992 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Rano pogodnie, po południu zrobi się pochmurno. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie sięgnie 1003 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Pochmurna aura. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie 2 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 990 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno, po południu popada słaby śnieg z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu. W południe ciśnienie sięgnie 986 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Pogodnie, termometry wskażą maksymalnie 1 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 978 hPa. 

Warunki drogowe w niedzielę 9.01
Warunki drogowe w niedzielę 9.01tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości