Pogoda na dziś - wtorek 15.02. Przelotne opady, silniejszy wiatr, maksymalnie 10 stopni

Autor:
kw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 15.02

Pogoda na dziś przyniesie nam na ogół pochmurne niebo i przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 10 stopni Celsjusza. Należy spodziewać się także silniejszych porywów wiatru.

Pogoda na dziś: zachmurzenie umiarkowane i duże. W rejonie Ziemi Lubuskiej, Podlasia, Lubelszczyzny i Podkarpacia nie powinno padać, zaś w pozostałej części kraju wystąpią słabe opady deszczu do 1-3 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna sięgnie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 9 st. C w centrum kraju, do 10 st. C na Dolnym Śląsku i w Małopolsce. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i okresami dość silny. W porywach może osiągać do 50 kilometrów na godzinę.

Pogoda we wtorek 15.02
Pogoda we wtorek 15.02tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne we wtorek 15.02

Wilgotność powietrza wyniesie 70-80 procent. Mieszkańcy północy odczują chłód i wiatr, a pozostałych regionach będzie odczuwalny komfort termiczny. Pogoda niekorzystnie wpłynie na samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 15.02
Warunki biometeorologiczne we wtorek 15.02tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe barometry wskażą 999 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Okresami może być dość silny. W południe ciśnienie wyniesie 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 9 st. C. Wiatr z południowego zachodu będzie słaby i umiarkowany, ale okresami jego porywy mogą okazać się dość silnie. W południe na barometrach zobaczymy 999 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane i duże, początkowo przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny, a powieje z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 998 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 10 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany wiatr, ale okresami jego porywy mogą być silniejsze. W południe ciśnienie osiągnie 988 hPa.

Warunki drogowe we wtorek 15.02
Warunki drogowe we wtorek 15.02tvnmeteo.pl

Autor:kw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości