TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na dziś - czwartek 27.01. Różne rodzaje opadów, temperatura sięgnie 6 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na środę 25.05
Pogoda na środę 25.05tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 27.01

Pogoda na dziś - czwartek 27.01. Synoptycy prognozują opady śniegu, deszczu ze śniegiem oraz deszczu. Na drogach będzie ślisko. Termometry pokażą maksymalnie 6 stopni Celsjusza.

W czwartek początkowo w całym kraju wystąpi całkowite zachmurzenie. Prognozuje się słabe i umiarkowane, przejściowo intensywne opady - na zachodzie i północnym zachodzie deszczu do 2-5 litrów wody na metr kwadratowy, na północy, północnym wschodzie i w centrum kraju deszczu ze śniegiem. Na wschodzie i południu Polski spadnie do 2-5 centymetrów śniegu, miejscami będzie mokry. W drugiej połowie dnia możliwe są przejaśnienia i rozpogodzenia na Pomorzu Zachodnim. Poza tym w rejonie południowo-wschodniej Polski wystąpią mieszane opady oraz mokrego śniegu, które przejściowo będą intensywne. Warunki na drogach będą utrudnione, będzie ślisko, a widzialność spadnie poniżej 1000 metrów.

Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1-2 stopni Celsjusza na wschodzie Polski do 4-6 st. C na zachodzie. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni. W porywach rozpędzi się do 40-50 kilometrów na godzinę, na Wybrzeżu do 70-80 km/h.

Warunki biometeorologiczne - czwartek 27.01

Wilgotność powietrza wahać się będzie od 80 do 95 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek 27.01
Warunki biometeorologiczne 27.01tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Wystąpi całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna sięgnie 3 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany, w porywach dość silny wiatr. W południe barometry wskażą 997 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie będzie całkowite, wystąpią słabe opady deszczu. Pod koniec dnia pojawią się przejaśnienia i rozpogodzenia. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Wiatr będzie dość silny, w porywach silny, południowo-zachodni. W południe ciśnienie osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Prognozowane jest całkowite zachmurzenie, będzie padał słaby deszcz i deszcz ze śniegiem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 3 st. C. Powieje dość silny, porywisty wiatr z południowego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Wystąpi całkowite zachmurzenie ze słabymi i umiarkowanymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Wiatr umiarkowany, porywisty, będzie wiał z południowego zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 1001 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Synoptycy prognozują całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami śniegu i mokrego śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach będzie dość silny, południowo-zachodni. W południe barometry pokażą 990 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 27.01
Warunki drogowe w czwartek 27.01tvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutetrstock

Pozostałe wiadomości