Pogoda na 5 dni: słońce na przemian z chmurami. Który dzień będzie najchłodniejszy?

Autor:
as/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognozowane opady w kolejnych dniach
Prognozowane opady w kolejnych dniachVentusky
wideo 2/2
Pogoda na pięć dni

Przez kolejne dni aura będzie spokojna, acz pochmurna. Chociaż momentami przydadzą się parasole, czekają nas również liczne rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 stopni Celsjusza.

W niedzielę aura będzie pochmurna, ale niebo będzie się przejaśniało. W południowej Polsce mogą wystąpić opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby wiatr ze zmiennych kierunków.

Prognoza temperatur w dniach 25-29.09
Prognoza temperatur w dniach 25-29.09ventusky.com

Pogoda na poniedziałek i wtorek

Poniedziałek zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w ciągu dnia wyniesie maksymalnie od 15 st. C na Podlasiu do 18 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

We wtorek spodziewana jest pochmurna aura. Mogą wystąpić przejaśnienia, ale także przelotny deszcz. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 13 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa.

Prognoza opadów w dniach 25-29.09
Prognoza opadów w dniach 25-29.09ventusky.com

Pogoda na środę i czwartek

Środa przyniesie na terenie całego kraju zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni.

W czwartek na Pomorzu będzie pogodnie. W innych rejonach Polski prognozowane jest zachmurzenie zmienne z przelotnymi opadami. Na termometrach zobaczymy od 12 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 17 st. C na Podkarpaciu. Powieje południowy wiatr, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy.

Prognoza porywów wiatru w dniach 25-29.09
Prognoza porywów wiatru w dniach 25-29.09ventusky.com

Autor:as/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock/ventusky.com

Pozostałe wiadomości