Pogoda na dziś: przelotnie popada deszcz, od 3 do 8 stopni

[object Object]
Prognoza pogody na piątek 27.11tvnmeteo.pl
wideo 2/7

Piątek upłynie na ogół pod znakiem przelotnych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 stopni Celsjusza.

Zapowiada się pochmurny piątek z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Spadnie do 1-3 litrów na metr kwadratowy. Tylko na Pomorzu Zachodnim, Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce nie należy się spodziewać opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 6 st. C w centrum, do 8 st. C na Ziemi Lubuskiej. Słaby i umiarkowany wiatr na wschodzie okresami dość silny będzie wiać z kierunku północno-zachodniego.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza będzie wysoka, miejscami przekraczając 90 procent. W całej Polsce będzie chłodno, w niektórych regionach też wietrznie i wilgotno. Warunki biometeorologiczne okażą się na ogół niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek 27.11
Warunki biometeo w piątek 27.11tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami, możliwy słaby deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie się lekko wahać, w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami, możliwy słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy 6 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1018 hPa.

Pogoda Poznań

Pochmurno z przejaśnieniami, termometry pokażą 6 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie się lekko wahać, w południe osiągnie 1010 hPa.

Pogoda Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami, możliwy słaby deszcz. Temperatura wzrośnie do 6 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie się lekko wahać, w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami, okresami słaby deszcz. Temperatura wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie będzie się lekko wahać, w południe osiągając 995 hPa.

Autor: ps,anw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutteerstock

Pozostałe wiadomości