Najnowsze

Pogoda na 5 dni: lato powoli się z nami żegna. I robi to w pięknym stylu

Najnowsze

[object Object]
Pogoda na najbliższe dnitvn24
wideo 2/9

Przed nami ciepłe i słoneczne wrześniowe dni - warto je dobrze wykorzystać. Temperatura miejscami wzrośnie do 27 stopni Celsjusza.

Piątek upłynie pod znakiem pogodnej aury. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany południowo-zachodni wiatr.

Do 27 stopni

Przed nami słoneczna sobota. Na termometrach zobaczymy od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, z południa i południowego zachodu.

W niedzielę tylko na północnym wschodzie kraju możliwy jest słaby, przelotny deszcz o sumie 1-3 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach Polski będzie słonecznie. Termometry pokażą od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

Prognozowana temperatura w najbliższych dniach
Prognozowana temperatura w najbliższych dniachVentusky.com

Słoneczna aura

Na poniedziałek synoptycy prognozują w całym kraju słoneczna aurę. Temperatura maksymalna wyniesie od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na południu. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Również we wtorek w całym kraju będzie świecić słońce. Na termometrach zobaczymy od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni wiatr.

Autor: anw/map / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości