Pan Darek z Koszalina wysłał na Kontakt24 nagrania z przydomowego monitoringu. Widać na nich czaplę, wydrę oraz lisa, które pojawiły się w jego ogrodowym oczku wodnym.
Niespotykane odwiedziny w ogrodzie. Nagrania z Koszalina
Właściciel nagrań wyjaśnił, że obecnie przebywa za granicą, ale dzięki monitoringowi zobaczył, co dzieje się w jego ogrodzie.
- To oczko wodne stało się stałym miejscem spotkań dla wielu zwierząt. Mam tam - a chyba właściwie w tej chwili to już miałem - rybki ozdobne. Z czasem pojawiły się żaby, ropuchy, a nawet traszki. Od dawna pojawia się też lis, a na początku maja dołączyła czapla - relacjonował.
Mężczyzna opowiadał, że nie ma pojęcia, w jaki sposób znalazł się tam ten ptak.
- [Czapla - red.] pojawiła się i teraz zagląda tam co jakiś czas. Zorientowałem się, że do tego całego towarzystwa dołączyła wydra i również nie mam pojęcia, w jaki sposób. Zastanawiam się nawet, czy cokolwiek z tego mojego oczka wodnego jeszcze zostało, bo tak intensywnie w nim buszowała - mówił.
NAGRAŁEŚ COŚ CIEKAWEGO? PODZIEL SIĘ Z NAMI MATERIAŁEM, WYSYŁAJĄC GO NA KONTAKT24
Autorka/Autor: est,dd
Źródło: Kontakt24
Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24/ darek