Mistrzostwa świata w Katarze

Mistrzostwa świata w Katarze

Mistrzowie Świata wrócili do Argentyny

Mistrzowie świata wrócili do Argentyny, gdzie od zwycięstwa nad Francuzami trwa nieprzerwana fiesta. We wtorek ogłoszono tam nawet święto narodowe, a bohaterowie narodowi – z Leo Messim na czele - autokarem przejechali wśród tłumów kibiców przez centrum Buenos Aires. Łukasz Łubian.

Він мав прозвучати перед фіналом Чемріонату Світу, FIFA не погодилася. Зеленський опублікував своє "звернення про мир"

Офіс Володимира Зеленського оприлюднив "звернення про мир", з яким український президент хотів виступити перед недільним фіналом Чемпіонату світу з футболу в Катарі. 

Bojkot mundialu w Katarze? Jaki bojkot? Przyjechali: Macron, Blinken, Orban i inni. "Polityczny realizm"

Macron, Blinken, bin Salman, Erdoğan, as-Sisi, Orbán. Gdyby kandydatów do najlepszej jedenastki mistrzostw w Katarze szukać nie wśród boiskowych wirtuozów, a gości katarskich lóż honorowych - lista też prezentowałaby się imponująco. Możni tego świata mecze oglądali przy okazji. Do Kataru bieżeli za politycznymi i biznesowymi interesami. Mundial pokazał, że Katar i cały świat arabski są coraz ważniejsze na politycznej mapie świata.

Pytania o przyszłość reprezentacji

Po mundialu i powrocie z niego reprezentacji Polski jest dużo pytań, wątpliwości i pewien niesmak. Cel minimum - awans do 1/8 finału - został zrealizowany, ale pojawiły się kwestie sporne jak premia od premiera. Pojawiają się również pytania o przyszłość selekcjonera. Bartłomiej Ślak.