Pręt wbił się w jadące auto. Są ranni

Metalowy pręt wypadł z ciężarówki
Z ciężarówki wypadł ładunek. Metalowy pręt wbił się w jadące za nią auto
Źródło: gryfice24.online 

Z ciężarówki przewożącej materiały budowlane podczas zakrętu wypadł pręt i wbił się w auto jadące tuż za nim - przekazała straż pożarna. Dwie osoby są ranne.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 110 między miejscowościami Karnice a Mojszewo w województwie zachodniopomorskim. Służby zgłoszenie dostały około godziny 8 w poniedziałek.

Jak przekazał kpt. inż. Łukasz Góralski, oficer prasowy KP PSP w Gryficach, samochód ciężarowy przewożący materiały budowlane, w tym metalowe pręty, podczas zakrętu stracił jeden z ładunków, który wbił się w samochód osobowy jadący tuż za nim.

Metalowy pręt przebił przednią szybę audi.

Dwie osoby ranne

Kom. Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy KPP w Gryficach, poinformował z kolei, że w wypadku poszkodowane zostały dwie osoby - kierowca, który doznał obrażeń i pasażerka.

Kobietę do szpitala przetransportował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.

Oglądaj TVN24 na żywo
Dowiedz się więcej:

Oglądaj TVN24 na żywo

Czytaj także: