"CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym". Emisja w niedzielę w TVN24

Aktualizacja:
Autor:
red.
Źródło:
TVN
Harpo Productions"CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym". Emisja wywiadu w poniedziałek 8 marca na antenie TVN24

"CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym" z udziałem Oprah Winfrey przeprowadzającej intymną rozmowę z Harrym i Meghan, księciem i księżną Sussexu, zostanie wyemitowany w niedzielę 14 marca o godzinie 12.45 na antenie TVN24. Wywiad można też oglądać za darmo po zalogowaniu się w TVN24 GO.

Oprah Winfrey przeprowadziła z Meghan, księżną Sussex, obszerny wywiad, obejmujący wszystko od pierwszych chwil życia w rodzinie królewskiej przez małżeństwo, macierzyństwo, działalność filantropijną aż po to, jak radzi sobie w życiu pod ogromną presją opinii publicznej. Następnie dołączył do nich książę Harry, aby porozmawiać o swojej przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, a także nadziejach i marzeniach na przyszłość w związku z powiększającą się rodziną.

OGLĄDAJ WYWIAD JUŻ TERAZ ZA DARMO W TVN24 GO

"CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym". Emisja wywiadu w niedzielę 14 marca na antenie TVN24Harpo Productions

Odcinek specjalny został wyprodukowany przez Harpo Productions. Producentami wykonawczymi są Terry Wood oraz Tara Montgomery, a współproducentem wykonawczym jest Brian Piotrowicz. Za dystrybucję międzynarodową odcinka specjalnego odpowiada ViacomCBS Global Distribution Group.

Emisja dwugodzinnego odcinka specjalnego miała miejsce w godzinach największej oglądalności w niedzielę 7 marca w godzinach 20.00-22.00, czasu wschodniego/pacyficznego na antenie CBS Television Network w Stanach Zjednoczonych.

Autor:red.

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Harpo Productions

Pozostałe wiadomości