Miała pokłócić się z partnerem i wyjść z domu. Poszukiwana 29-latka w ciąży nie żyje

Autor:
pb//az
Źródło:
La Stampa, Ansa, tvn24.pl
Senago niedaleko Mediolanu
Senago niedaleko MediolanuGoogle Earth
wideo 2/3
Google EarthSenago niedaleko Mediolanu

Policjanci odnaleźli ciało poszukiwanej od niedzieli 29-letniej Giulii Tramontano. Zamieszkująca okolice Mediolanu kobieta była w siódmym miesiącu ciąży. Zaginęła po tym, jak pokłóciła się z partnerem, gdy odkryła, że wiedzie on podwójne życie. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa.

Jak informują włoskie media, 30-letni Alessandro Impagnatiello, partner 29-letniej Giulii Tramontano, przyznał się w środę wieczorem do jej zabójstwa i wskazał śledczym miejsce, w którym ukrył ciało. Dziewczyna była poszukiwana od niedzieli po tym, jak w sobotni wieczór pokłóciła się z partnerem.

Giulia Tramontano nie żyje, jej partner przyznał się do zabójstwa

Według "La Stampy" Impagnatiello powiedział śledczym, że ukrył zwłoki swojej partnerki obok garaży przy ulicy Via Monte Rosa w miejscowości Senago, około 650 metrów od ich mieszkania przy Via Novella. Służby przybyły na miejsce w nocy ze środy na czwartek i odnalazły zwłoki 29-latki, przykryte plastikowymi torbami.

Giulia Tramontano była poszukiwana od niedzieli.Penelope Lombardia

Mężczyzna miał również opowiedzieć, w jaki sposób zabił kobietę. Najpierw zadźgał ją nożem, a później chciał pozbyć się ciała, próbując je spalić. Następnie załadował je do bagażnika swojego samochodu i zawiózł we wspomniane miejsce. Według śledczych sprawca nie działał sam i w pozbywaniu się zwłok mógł pomagać mu wspólnik, który jest obecnie poszukiwany. W mieszkaniu pary i w samochodzie 30-latka znaleziono ślady krwi kobiety. Właśnie to odkrycie, a także brak spójności w zeznaniach mężczyzny miały skłonić śledczych do skierowania śledztwa na niego.

Odkryła, że mężczyzna prowadzi równoległe życie z inną kobietą

Kobieta była poszukiwana od niedzielnego popołudnia. To jej partner zgłosił służbom zaginięcie. Agencja Ansa informowała wówczas, że z relacji sąsiadów i znajomych pary wynikało, że w sobotę wieczorem Giulia i Alessandro pokłócili się. "Odkryła, że mężczyzna prowadzi równoległe życie z inną kobietą, która również zaszła w ciążę. Ciąża ta miała zostać jednak przez kobietę (tę drugą - red.) przerwana" - pisała agencja. Sobotniego wieczoru miało dojść do spotkania całej trójki.

ZOBACZ TEŻ: Spływali rzeką na szkolnej wycieczce. Jeden z pontonów się przewrócił. Trwają poszukiwania 18-latki

Autor:pb//az

Źródło: La Stampa, Ansa, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Penelope Lombardia