Zaginiona dwulatka odnaleziona w nocy w lesie. Psa, który jej towarzyszył, "wykorzystała jako poduszkę"

Autor:
wac//am
Źródło:
The Guardian
Faithorn Township w stanie Michigan, USA
Faithorn Township w stanie Michigan, USA
Google Earth
Google EarthFaithorn Township w stanie Michigan, USA

Dwuletnia dziewczynka z amerykańskiego stanu Michigan, która zgubiła się w lesie po tym, jak wyszła z domu z dwoma psami, została znaleziona cała i zdrowa. - Położyła się i wykorzystała jednego psa jako poduszkę. Drugi leżał obok, zapewniając jej bezpieczeństwo - powiedział cytowany przez media porucznik Mark Giannunzio z miejscowej policji.

Dwuletnia dziewczynka wyszła w środę z domu w Faithorn w stanie Michigan wraz z dwoma należącymi do rodziny psami. Jej bliscy powiadomili policję o zniknięciu dziecka około godziny 20:00 czasu miejscowego. Funkcjonariusze policji stanowej w ramach poszukiwań wykorzystali drony i psy policyjne, w poszukiwania zaangażowała się również lokalna policja i mieszkańcy okolicy - przekazał w czwartek "Guardian".

ZOBACZ TEŻ: Dzieci zostały na noc z opiekunką. Znaleziono je 1600 km od domu

Przed północą, niemal 5 km od domu, odnalazł ją kierowca quada. Dziewczynka miała spać w terenie zalesionym z głową na mniejszym psie. Jak powiedział mediom porucznik Mark Giannunzio z policji stanowej, dziecko położyło się i wykorzystało jednego psa jako poduszkę. Drugi pies położył się obok niej, "zapewniając jej bezpieczeństwo". - To naprawdę niezwykła historia - dodał. Jak również poinformował, dziecko przeszło badania i "wydaje się, że jest zdrowe". 

ZOBACZ TEŻ: Nadali dziecku "najbardziej skandaliczne" imię. Zostało zaakceptowane

Autor:wac//am

Źródło: The Guardian

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock