Przed wejściem do sądu w Bonn znaleziono ludzką głowę

Autor:
asty/kg
Źródło:
PAP

Przy wejściu do sądu w Bonn policja znalazła odciętą ludzką głowę. Kilkaset metrów dalej znaleziono ciało. W związku ze zdarzeniem aresztowano 38-latka. Świadek zdarzenia przekazał, że mężczyzna nie stawiał oporu podczas interwencji policji.

Około godziny 17.40 we wtorek przechodnie zauważyli, jak przed głównym wejściem do Sądu Okręgowego w niemieckim Bonn mężczyzna położył odciętą ludzką głowę - pisze dziennik "Bild". Świadkowie zaalarmowali policję.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że podejrzanym jest 38-letni mężczyzna. Świadek zdarzenia powiedział gazecie: "Mężczyzna siedział kilka metrów od głowy. Nie stawiał oporu przy aresztowaniu".

Jak podaje "Bild", resztę ciała znaleziono wkrótce potem na brzegu Renu w pobliżu fortyfikacji Alter Zoll. Rzecznik policji Robert Scholten wyjaśnił na miejscu zdarzenia: - Pracujemy tutaj z wydziałem zabójstw. Dokonamy oględzin obu miejsc i przesłuchamy tymczasowo aresztowanego.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:asty/kg

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości

W wieku 100 lat zmarł były sekretarz stanu USA, doradca ds. bezpieczeństwa narodowego i dyplomata Henry Kissinger. Według opublikowanego przez firmę Kissinger Associates oświadczenia, Kissinger zmarł w swoim domu w Connecticut.

Nie żyje Henry Kissinger. Były sekretarz stanu USA miał 100 lat

Nie żyje Henry Kissinger. Były sekretarz stanu USA miał 100 lat

Autor:
asty/kg
Źródło:
PAP

Izraelskie wojsko w czwartkowym oświadczeniu poinformowało, że rozejm z Hamasem będzie kontynuowany "w świetle wysiłków mediatorów mających na celu kontynuację procesu uwalniania zakładników". Porozumienie zostało zawarte kilka minut przed wygaśnięciem obecnego rozejmu, co miało mieć miejsce o godzinie 7 lokalnego czasu.

Rozejm w Strefie Gazy przedłużony

Rozejm w Strefie Gazy przedłużony

Autor:
asty,
tas/kg
Źródło:
Reuters, PAP