Książęca para powitała na świecie księcia Françoisa. Pałac opublikował pierwsze zdjęcia

Autor:
pb//az
Źródło:
People

Książę Luksemburga Guillaume i jego żona Księżniczka Stéphanie powitali w poniedziałek na świecie swojego drugiego syna, Françoisa. Wczoraj opuścili szpital Na oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych rodziny pojawiły się pierwsze zdjęcia małego księcia.

Na oficjalnym profilu na Instagramie Pałacu Wielkich Książąt Luksemburga w środę opublikowano pierwsze portrety nowonarodzonego księcia Françoisa. "Księżniczka i książę są zachwyceni, mogąc podzielić się pierwszymi zdjęciami księcia Françoisa. Są głęboko wdzięczni za miłe wiadomości, które otrzymali w związku z narodzinami ich drugiego dziecka" - napisano pod zdjęciem.

Książę François jest trzecim w kolejce do tronu

Książę François urodził się w poniedziałek w szpitalu Maternité Grande-Duchesse Charlotte. Jest drugim dzieckiem 41-letniego księcia Guillaume'a i 39-letniej księżniczki Stéphanie. Para ma jeszcze 2-letniego syna, księcia Charlesa. François jest trzeci w kolejce do tronu - po swoim ojcu i bracie.

W innym wpisie na Instagramie Pałacu Wielkich Książąt udostępniono zdjęcie, na którym widać, jak para książęca wychodzi ze szpitala. "Zaraz po opuszczeniu oddziału położniczego książę, księżniczka i książę Charles zabrali księcia Françoisa do Fischbach, aby pokazać mu jego nowy dom" - brzmi podpis pod zdjęciem. W Fischbach znajduje się zamek, który jest prywatną rezydencją rodziny książęcej.

ZOBACZ TEŻ: Nowe zdjęcia księżnej Kate z dziećmi. Tak rodzina królewska świętowała Dzień Matki

- To zawsze bardzo szczęśliwy moment, gdy takie wydarzenie ma miejsce w rodzinie. Narodziny księcia Françoisa przebiegły pomyślnie, a jego mama ma się dobrze. Wielką radością jest dla nas możliwość trzymania tego maleńkiego dziecka w ramionach. Jest taki słodki. To naprawdę jedna z najpiękniejszych chwil, jakie może przeżywać rodzina - powiedział książę Guillaume w krótkim nagraniu zamieszczonym na Twitterze Pałacu Wielkich Książąt.

ZOBACZ TEŻ: Księżniczka Eleonora rozpocznie kurs wojskowy. "W swoim czasie naczelnym dowódcą sił zbrojnych zostanie kobieta"

Autor:pb//az

Źródło: People

Pozostałe wiadomości