Ciało w beczce w jeziorze Mead. Woda opadła z powodu suszy i odsłoniła znalezisko

Autor:
asty/kab
Źródło:
Reuters

Policjanci pracujący przy jeziorze Mead w pobliżu Las Vegas poinformowali, że w związku ze spadkiem poziomu wody, odkryto beczkę, w której znajdowały się ludzkie szczątki. Na podstawie przedmiotów pozostawionych przy ciele ofiary policja ustaliła, że osoba, której szczątki znaleziono, umarła w latach 80. Spodziewają się kolejnych ciał.

Wystającą z wody beczkę zauważyli pływający po jeziorze Mead żeglarze. Powiadomili o tym policję. Śledczy znaleźli w środku skorodowanej beczki ludzkie szczątki.

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO

- Policjanci na podstawie przedmiotów pozostawionych przy ciele ofiary ustalili, że osoba, której szczątki znaleziono, umarła w latach 80. - powiedział detektyw z wydziału zabójstw Ray Spencer. - Wraz ze spadkiem poziomu wody jest bardzo duża szansa, że na dnie zbiornika znajdziemy kolejne osoby - dodał.

Policja znalazła ludzkie szczątki w beczce

Ray Spencer poinformował, że policja zwróci się o pomoc do ekspertów z Uniwersytetu w stanie Newada w Las Vegas w celu dokładnego oszacowania, jak długo ciało faktycznie przebywało w beczce. - To będzie bardzo pracochłonne - dodał.

Ludzkie szczątki odkryto na terenie Narodowego Obszaru Rekreacji jeziora Mead. Lekarz sądowy z hrabstwa Clark ma ustalić przyczyny śmierci. Wiadomo, że beczka była częściowo zakopana na dnie jeziora.

Autor:asty/kab

Źródło: Reuters

Pozostałe wiadomości