TVN24 | Poznań

Na parkingu zgubił 14 tysięcy złotych, uczciwa znalazczyni przekazała je policji. Ta dotarła do właściciela

TVN24 | Poznań

Autor:
aa//rzw
Źródło:
PAP
Gorzów Wielkopolski. Ktoś zgubił 14 tys. zł., uczciwa znalazczyni przekazała gotówkę policję
Gorzów Wielkopolski. Ktoś zgubił 14 tys. zł., uczciwa znalazczyni przekazała gotówkę policjęKMP Gorzów Wielkopolski
wideo 2/5
KMP Gorzów WielkopolskiGorzów Wielkopolski. Ktoś zgubił 14 tys. zł., uczciwa znalazczyni przekazała gotówkę policję

34-latka znalazła na parkingu w Gorzowie Wielkopolskim czternaście tysięcy złotych. Gotówkę przekazała policjantom. Funkcjonariusze dotarli najpierw do nagrania z monitoringu, na którym widać było, kto gubi pieniądze. Potem odnaleźli właściciela gotówki.

Do zdarzenia doszło pod koniec maja na parkingu stacji paliw przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Na nagraniu z monitoringu widać mężczyznę, który gubi pieniądze. Zwinięte banknoty znalazła mieszkanka Wrocławia. 34-latka powiadomiła obsługę stacji i zostawiła kontaktowy numer telefonu. Przez kilka godzin nikt się nie zgłosił, dostarczyła więc gotówkę do komendy.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Wszystko uchwyciła kamera monitoringuKMP Gorzów Wielkopolski

Ustalili właściciela

34-latka przekazała wszystkie informacje funkcjonariuszom, którzy po obejrzeniu zapisu monitoringu ustalili właściciela gotówki. - 46-latek, który na co dzień dokonuje wielu rozliczeń, brak gotówki zauważył dopiero po kilkunastu dniach. Teraz szczęśliwy odebrał od funkcjonariuszy swoją zgubę. W trakcie wizyty w komisariacie zapowiedział, że chce podziękować uczciwej 34-latce - powiedział w czwartek Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp..

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor:aa//rzw

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: KMP Gorzów Wielkopolski

Pozostałe wiadomości