Za piwo zapłacił skradzionymi pieniędzmi. Wszystko się nagrało

Autor:
eŁKa//now
Źródło:
TVN24 Pomorze
Zuchwały złodziej został zatrzymany
Zuchwały złodziej został zatrzymanyKMP w Toruniu
wideo 2/8
KMP w ToruniuZuchwały złodziej został zatrzymany

Policja zatrzymała sprawcę zuchwałej kradzieży pieniędzy, do jakiej doszło w jednym z toruńskich sklepów. Cała sytuacja została zarejestrowana przez sklepowy monitoring. Z nagrania i z ustaleń policji wynika, że mężczyzna wyjął pieniądze ze sklepowej kasy, a następnie zapłacił nimi za kupione piwo. Teraz grozi mu nawet pięć lat więzienia.

Toruńska policja przekazała właśnie, że sprawca został zatrzymany. To 34-letni mężczyzna, wielokrotnie notowany za podobne przestępstwa. Po zatrzymaniu usłyszał zarzuty kradzieży i przywłaszczenia mienia. Mężczyźnie grozi do pięciu lat więzienia.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Pod koniec czerwca informowaliśmy o kradzieży, do której doszło w sklepie w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie). Pokazaliśmy nagranie, na którym dokładnie widać było moment kradzieży dokonanej 24 maja. Jak wyjaśniała wówczas Komenda Miejska Policji w Toruniu, do sklepu spożywczego przy ulicy Kraszewskiego wszedł mężczyzna w szarej bluzie z kapturem i napisem "Sportswear". Przyniósł torbę pełną butelek zwrotnych.

Zapłacił za piwo skradzionymi pieniędzmi

Na opublikowanym przez policję filmie widać było, że gdy sprzedawca wyszedł na zaplecze, by odłożyć przyniesione przez mężczyznę butelki, ten odsunął koszyk z warzywami i sięgnął do kasy. Następnie wyjął z niej plik banknotów, zamknął szufladę, ale po chwili znów ją otworzył i zabrał kolejne banknoty. Po wszystkim zapłacił jeszcze za piwo skradzionymi pieniędzmi i wyszedł. W sumie miał skraść w ten sposób około tysiąca złotych.

Autor:eŁKa//now

Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: KMP w Toruniu

Pozostałe wiadomości