TVN24 | Pomorze

Atak nożownika w Świnoujściu. Nie żyje kobieta

TVN24 | Pomorze

Autor:
akr/dap
Źródło:
PAP
Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu
Google EarthProkuratura Rejonowa w Świnoujściu

Przed budynkiem prokuratury w Świnoujściu doszło do ataku nożownika. W wyniku obrażeń od zadanych ciosów zmarła kobieta. Szczecińska prokuratura prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności i przebiegu zdarzenia.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Przed budynkiem Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu doszło we wtorek do ataku nożownika. - Prokuratura Okręgowa w Szczecinie prowadzi czynności procesowe mające na celu wyjaśnienie okoliczności i przebieg tego zdarzenia – powiedziała rzeczniczka tej prokuratury Alicja Macugowska-Kyszka.

Jak dowiedziało się RMF FM, "od zadanych ciosów zmarła 44-letnia kobieta". "Napastnik, ok. 40-letni mężczyzna został zatrzymany" - dodano.

Google Maps

Nieoficjalnie: ofiara była byłą partnerka napastnika

Jak dowiedziała się nieoficjalnie Polska Agencja Prasowa, napastnik to 36-letni mężczyzna, a ofiara była jego była partnerka.

Mężczyzna rzucił się z nożem na kobietę i kilkukrotnie ugodził ją w klatkę piersiową, a następnie sam się zranił w lewe przedramię. Został też na miejscu do czasu przyjazdu służb. Pomimo reanimacji 44-latka zmarła, natomiast nożownik został zatrzymany przez policję i w asyście śledczych przewieziony do szpitala. Jak ustaliła PAP, śledczy na miejscu zabezpieczyli nóż, którym posłużył się 36-latek.

Autor:akr/dap

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps

Pozostałe wiadomości