Pomorze

Shakira nocuje w Juracie. Piękności dadzą tytuł?

Pomorze

Hotel Bryza Resort&SpaHotel Bryza

Słynna piosenkarka Shakira i uważana za "miss dziennikarek sportowych" Sara Carbonero w Juracie. Partnerki mistrzów świata i Europy - Hiszpanii - przyjadą nad Bałtyk 10 czerwca, w dniu meczu z Włochami. Zamieszkają w luksusowym hotelu Bryza.

W Juracie spodziewają się żon i narzeczonych reprezentacji HiszpaniiHotel Bryza Resort&Spa

Aleksandra Kortas z Hotelu Bryza Resort&SPA poinformowała w środę, że panie podczas pięciu dni pobytu będą miały do dyspozycji m.in. luksusowe apartamenty z widokiem na morze i bezpośrednim zejściem do nowoczesnego SPA. Mogą się też relaksować na plaży tuż przed hotelem, w kompleksie basenów oraz saunach. Nie wiadomo jeszcze, ile żon i narzeczonych hiszpańskich piłkarzy zawita do Juraty, ponieważ nie został jeszcze ostatecznie ogłoszony skład tej grupy. Na pewno będzie to więcej niż kilkanaście pań. Jeżeli Hiszpania będzie awansować do kolejnych rund mistrzostw, to pobyt naszych gości możemy bez problemu wydłużyć - zapewniła Kortas. W kadrze reprezentacji Hiszpanii prawdopodobnie znajdzie się Gerard Pique, którego partnerką jest pochodząca z Kolumbii Shakira. Wokalistka zasłynęła m.in. w 2010 roku utworem promującym mundial w RPA. W zeszłym roku Pique i Shakira odwiedzili Polskę podczas trasy koncertowej piosenkarki.

"Widzenia" co parę dni Zgodnie z postanowieniami UEFA piłkarze mogą odwiedzić swoje partnerki raz na cztery dni, zatem prawdopodobnie między 10 a 14 czerwca Hotel Bryza może spodziewać się wizyty hiszpańskich graczy. - Specjalnie dla żon i narzeczonych mistrzów świata i Europy wprowadzone miało zostać wykwintne hiszpańskie menu. We wtorek otrzymaliśmy jednak informację, że panie zdecydowały się na skorzystanie z tradycyjnego menu naszej restauracji, której specjalnością są dania z ryb i owoców morza - wyjaśnił dyrektor generalny hotelu Krzysztof Dubrow. Decyzja ta została podjęta po wstępnej wizycie w Hotelu Bryza, podczas której organizatorzy pobytu mieli okazję skosztować dań podczas lunchu. - Specjalnie dla naszych gości uruchomimy natomiast dwa kanały informacyjne hiszpańskiej telewizji, aby panie mogły na bieżącośledzić wydarzenia sportowe oraz krajowe - dodał dyrektor hotelu. Niezależnie od tego żony i narzeczone Hiszpanów wybiorą się na mecze z Włochami (10 czerwca) i Irlandią (14 czerwca) w Gdańsku, dokąd dostaną się drogą wodną.

Wszystko jest przygotowane dla gości z HiszpaniiHotel Bryza Resort&Spa

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Hotel Bryza Resort&Spa

Pozostałe wiadomości