Palił się dom. Nie żyją trzy osoby

Aktualizacja:
Autor:
tam
Źródło:
tvn24.pl, PAP
Rypin (woj. kujawsko-pomorskie)
Rypin (woj. kujawsko-pomorskie)Google Earth
wideo 2/6
Google Earth Do zdarzenia doszło w Rypinie

W pożarze domu w miejscowości Lasoty (woj. kujawsko-pomorskie) zginęło małżeństwo, a ich syn został przetransportowany do szpitala. Tam zmarł. Tym samym tragiczny bilans wzrósł do trzech ofiar. Przyczyny pojawienia się ognia wyjaśnia policja i prokuratura.

Zgłoszenie o pożarze domu w miejscowości Lasoty (gmina Rypin) służby otrzymały w sobotę po godzinie 23.30.

Ogień objął w całości parterowy budynek mieszkalny pokryty papą. Strażakom udało się wejść do środka dopiero po ugaszeniu pożaru. W środku znaleźli ciała małżeństwa: 69-letniego mężczyzny i 65-letniej kobiety.  O pożarze strażaków poinformował dorosły syn ofiar tragedii, który doznał poparzeń ciała, ale udało mu się wydostać z domu. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Tam - jak poinformował bryg. Dariusz Łęgosz ze straży pożarnej w Rypinie - 30-latek na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Pożar domu. Nie żyją dwie osoby, jedna jest rannaKomenda Powiatowa PSP w Rypinie

Policja i prokuratura wyjaśniają przyczyny pożaru

Na miejscu byli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie i jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Rogowa, Kobrzyńca i Pręczek.

Przyczyny wybuchu pożaru wyjaśni policja i prokuratura. Na miejscu zdarzenia pracował m.in. biegły sądowy z zakresu pożarnictwa.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:tam

Źródło: tvn24.pl, PAP

Źródło zdjęcia głównego: Komenda Powiatowa PSP w Rypinie

Pozostałe wiadomości