TVN24 | Pomorze

Na remontowanym moście spłonął samochód. W środku strażacy znaleźli ciało mężczyzny

TVN24 | Pomorze

Autor:
eŁKa//ec
Źródło:
TVN24 Pomorze/PAP
Auto spłonęło na zamkniętym mościePSP Braniewo
wideo 2/9
PSP BraniewoAuto spłonęło na zamkniętym moście

Zwłoki 27-latka znaleziono w aucie na zamkniętym z powodu remontu odcinku drogi Braniewo-Frombork (województwo warmińsko-mazurskie). Samochód doszczętnie spłonął. Policja sprawdza, jak doszło do śmierci mężczyzny.

Jak poinformowała podkomisarz Jolanta Sorkowicz z braniewskiej policji, po godz. 3 straż pożarna otrzymała zgłoszenie, że na moście budowanym nad rzeką Bauda, na zamkniętym dla ruchu z powodu remontu odcinku drogi wojewódzkiej nr 504, płonie "jakieś urządzenie".

- Na miejscu okazało się, że pali się samochód osobowy, który z nieznanych przyczyn uderzył w betonową konstrukcję mostu - powiedziała. Siła uderzenia była tak duża, że elementy auta zostały rozrzucone w promieniu kilkunastu metrów od miejsca wypadku.

Strażacy w środku znaleźli ciało mężczyzny i jego psa. Policja ustaliła, że ofiarą wypadku jest 27-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego. Jechał autem marki BMW.

Na miejscu wypadku pracował prokurator, biegły z zakresu ruchu drogowego i technik kryminalistyki, którzy ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Autor:eŁKa//ec

Źródło: TVN24 Pomorze/PAP

Źródło zdjęcia głównego: PSP Braniewo