Blizno. Porsche zderzyło się z ciężarówką. Ranny kierowca i pasażerka

Autor:
eŁKa/tam
Źródło:
TVN24 Pomorze
Porsche zostało całkowicie rozbite (wideo bez dźwięku)
Porsche zostało całkowicie rozbite (wideo bez dźwięku)KPP w Wąbrzeźnie
wideo 2/8
KPP w WąbrzeźniePorsche zostało całkowicie rozbite

Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 543 w miejscowości Blizno (województwo kujawsko-pomorskie). Porsche zderzyło się tam z ciężarówką przewożącą drewno. Kierowca auta osobowego walczy o życie. Poszkodowana została także jego pasażerka.

Jak przekazuje nam Krzysztof Świerczyński z Komendy Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie, w czwartek rano - na drodze wojewódzkiej nr 543, pomiędzy Brodnicą i Grudziądzem - w miejscowości Blizno doszło do wypadku. - Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierowca białego porsche stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i zderzył się czołowo z ciężarówką przewożącą drewno - relacjonuje policjant.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Jak informuje Świerczyński, to miejsce, w którym często dochodzi do wypadków. - Nie dość, że jest to łuk drogi, to znajduje się bardzo blisko jeziora i nad ranem bywa tu bardzo ślisko - mówi. Policjanci podejrzewają, że w tym przypadku kierowca nie dostosował prędkości do warunków, które panowały na drodze.

Porsche zostało zupełnie rozbiteOchotnicza Straż Pożarna Radzyń Chełmiński

Ranny kierowca porsche i jego pasażerka

36-letni kierowca został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Grudziądzu. Jest w ciężkim stanie.

22-letnia pasażerka porsche została zabrana do szpitala karetką.

Kierowca ciężarówki nie ucierpiał. Porsche zostało całkowicie rozbite. - Możemy o ogromnym szczęściu, że nikt nie zginął - podkreśla policjant.

DLACZEGO TO NA POLSKICH DROGACH CODZIENNIE GINIE 7 OSÓB? OGLĄDAJ W TVN24 GO >>> 

Autor:eŁKa/tam

Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: Ochotnicza Straż Pożarna Radzyń Chełmiński

Pozostałe wiadomości