Zlicytuj dla WOŚP stół Durczoka i toczek Olejnik

Olejnik i Durczok o fantach na WOŚP
Olejnik i Durczok o fantach na WOŚP
tvn24
tvn24Licytacje będą trwać jeszcze po zakończeniu 21. finału WOŚP (rozmowa z 20 grudnia 2012)

Wśród licytacji dla WOŚP znalazł się "czyściutki" stół "Faktów" TVN od Kamila Durczoka oraz słynny toczek piłkarski Moniki Olejnik.

W aukcje dla WOŚP tradycyjnie angażują się instytucje, politycy, media i osoby publiczne.

Telewizja TVN i TVN24 dołoży do zbiórki swoje cegiełki. Kamil Durczok, szef "Faktów" TVN, przekazał na licytację słynny stół, przy którym prowadził "Fakty" w dawnym studiu.

- Stół jest czyściuteńki, z instrukcją obsługi czystości, autoryzowaną przez znawcę - zapewniał jeszcze w grudniu we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 Durczok.

Licytacja stołu zakończy się 18 stycznia o godz. 9.30.

TVN24 odda toczek i program

Wylicytować będzie można także słynny "piłkarski" toczek Moniki Olejnik, w którym dziennikarka pojawiła się w "Kropce nad i" w czasie Euro 2012. Gościem był wówczas Zbigniew Boniek. Po programie o toczku Olejnik dyskutowała cała sieć. Koniec tej aukcji nastąpi 19 stycznia o godz. 13.14.

Więcej aukcji: Prezydent odda apartament, premier szalik

Do wylicytowania włączył się także prezydent Bronisław Komorowski, który oferuje weekend w apartamencie prezydenckim w Zamku w Wiśle - rezydencji prezydenta RP.

Zwycięzca licytacji zostanie także zaproszony na obchody Święta Wolności 4 czerwca 2013 roku w Pałacu Prezydenckim.

Napieralski wystawił na aukcję WOŚP "swoje" bliźniaczki
Napieralski wystawił na aukcję WOŚP "swoje" bliźniaczkitvn24

Premier Donald Tusk przekazał na licytację WOŚP biało-czerwony szalik ze swoim autografem oraz zdjęcia Rady Ministrów kibicującej naszej drużynie razem z podpisami członków rządu.

Według CIR w zestawie jest jeszcze jedna niespodzianka - indywidualna wycieczka po kancelarii premiera. Wylicytować będzie też można bombkę oraz zdjęcie z autografem szefa rządu.

WIĘCEJ O AUKCJACH FANTÓW POLITYKÓW, ALE NIE TYLKO - W RAPORCIE TVN24.PL >

Finał 13 stycznia

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia. Już teraz można licytować przeznaczone na aukcję przemioty za pośrednictwem serwisu Allegro. W tym roku Orkiestra gra dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

- Po dwóch dekadach pomyśleliśmy sobie, że już tak dużo zrobiliśmy dla medycyny dziecięcej i od pewnego czasu chodziło nam po głowie, żeby zająć się też innym tematem. A seniorzy to jest to, co jest nam bliskie. To, co dotyczy naszych rodziców, dziadków, gdzie ta codzienność nie jest za wesoła - mówił w środę w TVN24 Jurek Owsiak.

Po raz piąty partnerem akcji będzie TVN, a relacje z Finału będzie można śledzić w TVN24 i tvn24.pl.

Autor: zś//kdj / Źródło: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości