Wycofała się z pytania za milion

Aktualizacja:
Zobacz jak Paulina Kowalczyk zmagała się z pytaniem o milion
Zobacz jak Paulina Kowalczyk zmagała się z pytaniem o milion
TVN24
TVN24Zobacz jak Paulina Kowalczyk zmagała się z pytaniem o milion

Paulina Kowalczyk z Łodzi miała ogromną szansę zostać pierwszą osobą, która zgarnie główną wygraną w polskiej edycji "Milionerów". 21-letnia studentka architektury odmówiła jednak odpowiedzi na pytanie za milion złotych. Wcześniej wykorzystała dwa koła ratunkowe.

Paulina jest dopiero piątym uczestnikiem polskich "Milionerów", który zaszedł w programie tak daleko. W minioną niedzielę bez problemu odpowiedziała na jedenaście pytań, korzystając przy tym jedynie z jednego koła ratunkowego.

Kto jest mistrzem tego samego oręża, w jakim specjalizowała się mitologiczna Artemida? Odpowiedzi: A. Zorro B. Legolas C. Don Kichot D. Longinus Podbipięta pytanie za milion

W sobotnim odcinku programu Paulina Kowalczyk usłyszała pytanie za milion: Kto jest mistrzem tego samego oręża, w jakim specjalizowała się mitologiczna Artemida? Odpowiedzi: A. Zorro, B. Legolas, C. Don Kichot, D. Longinus Podbipięta. Paulina wykorzystała obydwa koła ratunkowe – „pół na pół” i „pytanie do publiczności”. Jednak nie podjęła ryzyka i nie skorzystała z żadej z podpowiedzi. Na pocieszenie pozostaje jej... 500 ty. zł!

Prawidłowa odpowiedź to Legolas.

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości