Polska

Prawie 405 tys. zł za koszulkę. Zwyciężyły dzieci

Polska


Dziś o 6 rano zakończyła się 10-dniowa aukcja koszulki z autografem Roberta Lewandowskiego. Pieniądze uzyskane z licytacji zostaną przekazane remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka.

Stronę aukcji odwiedziło aż 1109199 osób. Do licytacji przystąpiło 190 internautów. Decydująca kwota padła w poniedziałek 18 czerwca po godz. 9. Cała suma 404 900,00 zł zostanie przeznaczona na trwający remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka w ramach fundacji TVN "Nie Jesteś Sam".

Wyjątkowy prezent

Dzień po meczu Polska-Rosja Lewandowski, który był gościem programu "Kropka nad i", przygotował niespodziankę dla prowadzącej progrem i dla samych widzów. Na ręce Moniki Olejnik przekazał koszulkę ze swoim autografem, która następnie trafiła do Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Lewandowski charytatywnie
Lewandowski charytatywnietvn24

Dar serca

Szefowa Fundacji Bożena Walter przyznała, że "dostała rumieńców", gdy zobaczyła, jak jeden z nejlepszych polskich piłkarzy przekazuje Fundacji swój nr "9". - Pan Robert udowodnił, że nie tylko ma rozum i silne nogi, ale też kieruje się sercem. I to serce ma - skomentowała niezwykły dar pani prezes.

Zażartowała też, że "najchętniej to by zatrzymała koszulkę dla siebie", ale tak naprawdę liczy na jak największe wpływy z licytacji, które pomogą małym podopiecznym w walce z chorobą.

Zlicytują "Lewandowskiego"
Zlicytują "Lewandowskiego"

Autor: zś/fac/k / Źródło: tvn24

Pozostałe wiadomości