TVN24 | Polska

"Rozwagi i rozmysłu przy podejmowaniu decyzji". Życzenia dla Mariana Banasia od marszałek Sejmu

TVN24 | Polska

Autor:
ads/kab
Źródło:
TVN24
Witek: życzę Banasiowi rozmysłu przy podejmowaniu decyzji
Witek: życzę Banasiowi rozmysłu przy podejmowaniu decyzjiTVN24
wideo 2/4
TVN24Witek: życzę Banasiowi rozmysłu przy podejmowaniu decyzji

Marian Banaś też jest dzieckiem, tym dużym. Powtórzę dzisiaj życzenia z okazji Dnia Dziecka, również dla pana Banasia - tak marszałek Sejmu Elżbieta Witek odpowiedziała na pytanie o zawiadomienie w sprawie Jarosława Kaczyńskiego, które Banaś skierował do prokuratury. Życzyła prezesowi Najwyższej Izby Kontroli między innymi "rozwagi i rozmysłu przy podejmowaniu decyzji".

W środę w Sejmie odbył się piknik edukacyjny zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Z jego uczestnikami spotkała się marszałek Elżbieta Witek. Później rozmawiała z dziennikarzami.

Witek: życzę Banasiowi rozmysłu

Była pytana między innymi o zawiadomienie wobec Jarosława Kaczyńskiego, które złożył prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś. Banaś zarzuca prezesowi PiS, że ten go publicznie znieważył i zniesławił w wywiadach prasowych.

- Marian Banaś też jest dzieckiem, tym dużym. Powtórzę dzisiaj życzenia, również dla pana Mariana Banasia. Wszystkiego najlepszego, dużo pogody, radości, szczęścia, spokoju, rozwagi, rozmysłu przy podejmowaniu decyzji. Dużo miłości - życzyła prezesowi NIK.

Na uwagę dziennikarzy, że raczej nie ma miłości między Banasiem a Kaczyńskim, odparła: - Miłość może być różna, czasami bywa trudna.

Autor:ads/kab

Źródło: TVN24

Pozostałe wiadomości