TVN24 | Polska

Artyści kontra TVN24. Charytatywny mecz hokeja na lodzie w Bytomiu i zbiórka dla Łukasza Wysockiego

TVN24 | Polska

Aktualizacja:
Autor:
pp,
momo/kab
Źródło:
TVN24
Artyści kontra TVN24
Artyści kontra TVN24TVN24
wideo 2/6
TVN24Artyści kontra TVN24

Drużyna TVN24 zmierzyła się w Bytomiu z Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich. Mecz zakończył się remisem 7:7. Na tafli można było zobaczyć między innymi Arletę Zalewską, Roberta Kantereita, Dariusza Łapińskiego, Mariusza Czerkawskiego, Macieja Maleńczuka i Mariusza Kałamagę. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację poszkodowanego w wypadku bytomskiego dżudoki Łukasza Wysockiego.

Podczas meczu silnie reprezentowana była redakcja TVN24. Na tafli można było zobaczyć między innymi Arletę Zalewską, Roberta Kantereita czy Wojciecha Zawiołę. W meczu grały także gwiazdy kabaretu: Mariusz Kałamaga, Wiesław Tupaczewski, Bartek Demczuk, piosenkarz Maciej Maleńczuk, prezydent Bytomia Mariusz Wołosz czy generał Roman Polko.

Mariusz Czerkawski, była gwiazda NHL, najsilniejszej hokejowej ligi świata, wystąpił w barwach obu zespołów.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Drużyna TVN24 mierzy się z Hokejową Reprezentacją Artystów PolskichTVN24

Zbiórka na rehabilitację Łukasza Wysockiego

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację poszkodowanego w wypadku bytomskiego dżudoki Łukasza Wysockiego, który w styczniu 2020 roku spadł w parku trampolin. Po tym wydarzeniu stwierdzono u niego krytyczne uszkodzenie rdzenia w odcinku szyjnym.

Mimo że od wypadku minęło ponad półtora roku, młody sportowiec nadal potrzebuje środków na rehabilitację.

"Nieważne kto wygra, ważne, żeby była fajna atmosfera"

- Jesteśmy w formie, mieliśmy już cztery treningi. Nieważne kto wygra, ważne, żeby była fajna atmosfera, walka. Myślę, że każdy da z siebie wszystko, a wygra ten, który będzie lepszy. Może to będziemy my, może będą to artyści. To bez znaczenia - mówi przed rozpoczęciem meczu Dariusz Łapiński, reporter "Faktów" TVN.

Satyryk Andrzej Tomanek z reprezentacji artystów przekazał, że "to czwarty mecz z TVN24". - Wspaniała walka o każdy krążek, o każdy metr lodowiska, lód się topił pod łyżwami, tak było. W tym roku będzie zdecydowanie lepiej, TVN ma zdecydowanie gorzej, mimo tego, że ma lepiej - stwierdził.

Drużyna TVN24 zmierzy się z Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich
Drużyna TVN24 zmierzy się z Hokejową Reprezentacją Artystów PolskichTVN24

Wojciech Studzienny, występujący w drużynie TVN24, stwierdził, że "hokej to piękny sport". - Niestety troszeczkę niedoceniany w naszym kraju. Jest to piękny, widowiskowy, szybki sport, na którym ciężko się nudzić. Zapraszamy wszystkich do oglądania - zachęcał.

Autor:pp, momo/kab

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości