Młoda policjantka zginęła w wypadku w Chorwacji

TVN24 | Polska

Autor:
tmw/adso
Źródło:
tvn24.pl
tvn24.plSt. sierż. Joanna Krzempek miała 28 lat

"Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w tragicznym wypadku drogowym zginęła st. sierż. Joanna Krzempek" - poinformowała Komenda Miejska Policji w Chorzowie. 28-letnia policjantka zginęła w niedzielę w Chorwacji.

We wtorek Komenda Miejska Policji w Chorzowie opublikowała komunikat, informujący o tragicznej śmierci funkcjonariuszki. "Do wypadku z udziałem naszej policjantki doszło w niedzielę w Chorwacji" - przekazano.

"Wszyscy, którzy znali Joasię, wspominają ją jako ambitną i kompetentną policjantkę. Była przy tym wszystkim dobrym, życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem" - czytamy. "Śmierć Joanny jest dla nas ciosem. Nie ma słów, by opisać żal i współczucie, jakie w tej chwili czujemy. Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach i pamięci żywych. Cześć jej pamięci!" - napisali policjanci.

"St. sierż. Joanna Krzempek miała 28 lat. Służbę w Policji rozpoczęła w 2014 roku. Od początku związana była z chorzowskim garnizonem. Jako kursant, a następnie policjant, pełniła służbę w chorzowskich komisariatach, a następnie w Zespole do spraw Nieletnich i Patologii w chorzowskiej komendzie. Od 2019 r. była asystentem Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego w Wydziale Kryminalnym" - głosi komunikat.

Komendant chorzowskiej policji, mł. insp. dr Grzegorz Matuszek złożył kondolencje rodzinie, bliskim i przyjaciołom tragicznie zmarłej st. sierż. Joanny Krzempek. Wyrazy głębokiego współczucia złożył rodzinie zmarłej również komendant główny policji, gen. insp. Jarosław Szymczyk.

St. sierż. Joanna Krzempekchorzow.slaska.policja.gov.pl

Autor:tmw/adso

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: chorzow.slaska.policja.gov.pl