26-latka wjechała w drzewo. Zginęła

 
Kobieta zginęła na miejscu
Źródło zdj. gł.: policja
26-latka zginęła na miejscu w wypadku samochodowym w Gwiździnach w woj. warmińsko-mazurskim. Auto, którym kierowała kobieta, zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo.

Do wypadku doszło rano około godziny 9.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-latka jadąc mazdą xedos nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo.

Kobieta zginęła na miejscu. Jechała sama.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: tvn24.pl

Czytaj także: