Źródło zdj. gł.: Shutterstock
We wtorek (23 czerwca) policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kobiety z trójką małych dzieci przy dworcu w Giżycku. Według świadka mogła być pijana.
Czytaj też: Pijana kobieta zajmowała się miesięcznym dzieckiem. Sama wezwała pomoc.
- Policjanci zastali na miejscu kobietę z dziećmi. Jej zachowanie wskazywało na znaczny stan nietrzeźwości. Przeprowadzone badania wykazały, że miała blisko dwa promile alkoholu w organizmie - podała aspirant sztabowy Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.
Dzieciom nic się nie stało. Zostały przebadane, trafiły pod opiekę najbliższej rodziny.
Sprawą 27-latkki zajmie się sąd rodzinny.
Źródło: tvn24.pl