Najnowsze

Czołowe zderzenie niedaleko Grudziądza, jedna z kierujących pijana. Trzy osoby ranne

Najnowsze

Autor:
mm//rzw
Źródło:
tvn24.pl
Utrudnienia po czołowym zderzeniu na drodze krajowej nr 55 w Świerkocinie
Utrudnienia po czołowym zderzeniu na drodze krajowej nr 55 w Świerkocinie
wideo 2/4
mapa

Do czołowego zderzenia samochodów osobowych doszło w piątkowy poranek w miejscowości Świerkocin (województwo kujawsko-pomorskie) na drodze krajowej nr 55. Trzy osoby zostały poszkodowane. Policja ustaliła, że za kierownicą jednego z aut siedziała pijana kobieta.

Do zdarzenia doszło krótko po godzinie 9.00 w piątek na 91. kilometrze drogi krajowej nr 55, na odcinku pomiędzy Kwidzynem i Grudziądzem. Na miejsce zostało skierowanych pięć zastępów straży pożarnej.

- Doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala. Tuż po naszym przyjeździe na miejscu pracowali ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy poszkodowanym. Nasze działania polegały przede wszystkim na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia - informuje w rozmowie z portalem tvn24.pl młodszy brygadier Paweł Korgol, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu.

25-latka z niespełna dwoma promilami

Policjanci ustalili, że skoda jadąca w kierunku Grudziądza z niewiadomych przyczyn zjechała na przeciwległy pas, zderzając się z jadącym z przeciwka suzuki.

- Kierująca skodą 25-letnia mieszkanka gminy Grudziądz prowadziła pojazd pod wpływem alkoholu. Miała niespełna dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi młodszy aspirant Łukasz Kowalczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

Czołowe zderzenia w Świerkocinie niedaleko GrudziądzaKomenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu

Doszło do utrudnień na drodze, ale teraz ruch odbywa się już normalnie.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm//rzw

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu

Pozostałe wiadomości