Było -25 st. C. Będzie zimniej

 
Zima
Źródło zdj. gł.: tvnmeteo.pl
Minionej nocy temperatury w Polsce spadły w wielu miejscach kraju poniżej -20 stopni Celsjusza. Najniższą temperaturę minimalną przy gruncie zanotowano w Białymstoku. Jeszcze zimniej ma być w kolejne noce.

Źródło: tvnmeteo.pl

Czytaj także: