Najnowsze

Najnowsze

Królewscy tracą punkty. Ratowały ich parady bramkarza

Getafe przed przerwą atakowało i odważnie, i często. Po zmianie stron Real Madryt z tarapatów ogromnych dwukrotnie wyciągał Thibaut Courtois, czyniąc to bardzo widowiskowo. Gościom nie pomogło nawet wejście na boisko Karima Benzemy, który w pierwszej połowie odpoczywał na ławce. Goli w spotkaniu 31. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy zabrakło.

Koszykarki Arki mistrzyniami Polski. Zadecydował piąty mecz

Wielki sukces koszykarek VBW Arki Gdynia. Podopieczne trenera Gundarsa Vetry zostały mistrzyniami Polski po tym, jak w niedzielę pokonały we własnej hali CCC Polkowice 97:69 (24:19, 21:13, 35:18, 17:19). Arka wygrała finałową rywalizację play off 3-2.

Haaland się przełamał. Efektowna wygrana Borussii

Borussia Dortmund bardzo pewnie pokonała na własnym stadionie Werder Brema 4:1 w jedynym niedzielnym meczu 29. kolejki Bundesligi. Podopieczni trenera Deina Terzicia zaciekle walczą o miejsce w przyszłorocznej Lidze Mistrzów.