Motocyklista zderzył się z autem osobowym. Nie żyją obaj kierowcy

TVN24 | Łódź

Autor:
FC/ks
Źródło:
PAP, TVN24.pl
PanoramaKutna.plSkłóty: Tragiczny wypadek pod Kutnem. Nie żyją dwie osoby

Na drodze krajowej nr 92 w Skłótach (woj. łódzkie) zderzyły się samochód osobowy z motocyklem. Obaj kierowcy zginęli. Trasa między Kutnem i Krośniewicami była przez kilka godzin nieprzejezdna.

Do wypadku doszło w sobotę po godz. 11:30 na 346. kilometrze drogi krajowej nr 92 w miejscowości Skłóty w powiecie kutnowskim. To odcinek drogi między Kutnem i Krośniewicami. - W wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla śmierć na miejscu poniosły dwie osoby. Ofiarami są 40-letni motocyklista i 77-latek kierujący osobówką – poinformował rzecznik prasowy łódzkiej straży pożarnej młodszy brygadier Jędrzej Pawlak.

W wypadku zginęły dwie osobyPanoramaKutna.pl

Jak podaje portal PanoramaKutna.pl, obydwaj mężczyźni byli na miejscu reanimowani, jednak nie udało się przywrócić im funkcji życiowych.

47-latek w szpitalu

Jedna osoba trafiła też do szpitala. To 47-letni mężczyzna podróżujący oplem.

Według wstępnych ustaleń policji, kierujący oplem corsą wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod nadjeżdżający motocykl. Trasa w miejscu zdarzenia była przez kilka godzin zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po godzinie 15 przywrócono już ruch na tym odcinku drogi.

Autor:FC/ks

Źródło: PAP, TVN24.pl

Źródło zdjęcia głównego: PanoramaKutna.pl