TVN24 | Kultura i styl

Travis Barker z zespołu Blink-182 trafił do szpitala. Jest przy nim żona, Kourtney Kardashian. "Boże, ocal mnie"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
wac//am
Źródło:
People, TVN24.pl
Kourtney Kardashian potwierdziła zaręczyny (wideo bez dźwięku)
Kourtney Kardashian potwierdziła zaręczyny (wideo bez dźwięku)Instagram/kourtneykardash
wideo 2/2
Instagram/kourtneykardashKourtney Kardashian potwierdziła zaręczyny (wideo bez dźwięku)

Travis Barker, perkusista zespołu Blink-182, został hospitalizowany z powodu nieujawnionego problemu zdrowotnego. W drodze do szpitala towarzyszyła mu jego żona, Kourtney Kardashian. "Proszę, przesyłajcie modlitwy" - napisała w relacji na Instagramie córka artysty, Alabama Luella Barker.

Barker został przetransportowany do szpitala West Hills niedaleko Calabasas we wtorek rano. Następnie karetką pogotowia został przewieziony do Centrum Medycznego Cedars-Sinai w Los Angeles w celu uzyskania dodatkowej opieki. Portal TMZ opublikował zdjęcia, na których widać, że muzykowi towarzyszyła jego żona, Kourtney Kardashian.

Czytaj więcej: Kim Kardashian w ogniu krytyki za drakońską dietę, która pozwoliła jej wcisnąć się w sukienkę Marilyn Monroe

Travis Barker: "Boże, ocal mnie"

Tego samego dnia Barker napisał na Twitterze: "Boże, ocal mnie". Córka perkusisty zespołu Blink-182 we wtorek wieczorem poprosiła swoich fanów na Instagramie o przesyłanie modlitw. Jak podaje magazyn "People", Barker był hospitalizowany i ponownie przyjmowany w szpitalu z powodu zakrzepów krwi znalezionych w jego ramionach w 2018 roku. Ponadto zatruł się gronkowcem i cierpiał na zapalenie tkanki łącznej - infekcję bakteryjną, która może powodować obrzęk, stan zapalny i ból.

W zeszłorocznej rozmowie z "Men's Health" perkusista powiedział, że w wyniku katastrofy lotniczej w 2008 roku trafił do szpitala z oparzeniami trzeciego stopnia na 65 procentach jego ciała. Przyznał, że incydent, w którym zginęło czterech z sześciu pasażerów, skłonił go do odstawienia środków przeciwbólowych.

Ślub Kardashian i Barkera

W ostatnich miesiącach Barker pozostawał w centrum uwagi ze względu na ślub z Kourtney Kardashian, najstarszą z sióstr. Para stanęła na ślubnym kobiercu w maju. Miesiąc wcześniej ślubu miał im udzielić sobowtór Elvisa Presleya, jednak w świetle prawa wciąż nie byli małżeństwem. Nieoficjalną ceremonię zorganizowali po ceremonii rozdania nagród Grammy, na której Barker grał na perkusji podczas występu H.E.R. i Lenny'ego Kravitza. 

Zobacz także: Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub. Tym razem naprawdę

Autor:wac//am

Źródło: People, TVN24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Ant Palmer/Shutterstock

Pozostałe wiadomości