Mariah Carey się rozwodzi. "Są kłopoty w raju"

Kultura i styl

Mariah Carey/InstagramMariah Carey z Nickiem Cannonem i 3-letnimi bliźniakami: Monroe i Moroccanem

Po miesiącach plotek, że Mariah Carey i Nick Cannon się rozwodzą, mąż 44-letniej gwiazdy pop potwierdził: żyjemy w oddzielnych domach od kilku miesięcy. Rzeczniczka piosenkarki nie chciała odnieść się do jego słów. - Nie komentuję osobistego życia Mariah - powiedziała. Para wzięła ślub 6 lat temu.

Jeszcze w maju Nick Cannon zaprzeczał plotkom o rozstaniu z żoną. "Trzeba ignorować takie doniesienia, bo prasa co tydzień pisze co innego. Jeśli zaczniesz się tym przejmować, plotki naprawdę zaczną mieć na ciebie wpływ" - mówił w wywiadzie dla magazynu "Parade".

Na dowód, że para wciąż tworzy szczęśliwą rodzinę, Mariah Carey na swoim koncie na Instagramie wstawiła wspólne zdjęcie. W czerwcu w Dzień Ojca pokazała portret, na którym ona, jej mąż i ich 3-letnie bliźniaki Monroe i Moroccan uśmiechają się i przytulają.

Tymczasem amerykańskie gazety wciąż pisały o rozstaniu, do którego miało dojść już w maju, jakoby z powodu niewierności Cannona.

Jeszcze 5 miesięcy temu Mariah Carey chwaliła się prezentem od męża - diamentową bransoletkąMariah Carey/Instagram

Do podziału 530 mln dolarów

Dopiero teraz prowadzący show "America's Got Talent" potwierdził rozstanie w rozmowie z "The Insider": - Są kłopoty w raju. Żyjemy w oddzielnych domach od kilku miesięcy. I dodał: - Teraz najważniejsze są dla mnie moje dzieci. Dlatego, jak przyznał, nie wyprowadził się daleko - mieszka obok.

Rzeczniczka piosenkarki nie odniosła się do słów Cannona. - Nie komentuję osobistego życia Mariah. Ona teraz skupia się na swoich dzieciach i na zbliżającej się trasie koncertowej - powiedziała tylko.

Zarówno 33-letni Cannon, jak i 44-letnia Carey nie chcą mówić o powodach rozstania ani o tym, dokąd ono ostatecznie doprowadzi. Według amerykańskich mediów rozwód to tylko kwestia czasu, teraz małżonkowie negocjują ugodę i ustalają szczegóły podziału fortuny i opieki nad dziećmi.

...a w Walentynki pod wpólnym zdjęciem wyznała: "Kocham cię, Nick"Mariah Carey/Instagram

Ich wspólny majątek wynosi 530 mln dolarów, co daje im tytuł jednej z najbogatszych par show-biznesu.

Ślub po 6 tygodniach znajomości

Para wzięła ślub w tajemnicy w kwietniu 2008 roku na Bahamach, po zaledwie sześciu tygodniach znajomości. Piosenkarka wyznała krótko potem: - Naprawdę jesteśmy bratnimi duszami. Nigdy wcześniej nie byłam tak zakochana.

Jej mąż dorzucił: - Ona jest piękna na zewnątrz i 10 razy piękniejsza wewnątrz.

Para co roku odnawiała potem przysięgę małżeńską, z wyjątkiem ostatniej rocznicy.

"Teraz najważniejsze są dla mnie moje dzieci" - wyznał Nick CannonMariah Carey/Instagram

Autor: am/ja / Źródło: Time, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mariah Carey/Instagram