Księżna Kate opowiedziała o swoim dzieciństwie

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
mb,mart/adso
Źródło:
Reuters

Księżna Kate mówiła w wywiadzie o tym, jak ważne jest wczesne dzieciństwo. Opowiedziała między innymi o swoich doświadczeniach, przyznając, że miała "niesamowitą babcię".

Książę William i księżna Kate mają trójkę dzieci: George'a, Charlotte oraz Louisa. Księżniczka Charlotte we wrześniu ubiegłego roku dołączyła do swojego starszego brata George'a i po raz pierwszy poszła do szkoły Thomas's Battersea w południowo-zachodnim Londynie.

Na temat wychowania dzieci księżna Cambrigde mówiła w podcaście "Happy Mum, Happy Baby" prowadzonym przez Giovannę Fletcher, autorką wyjątkowo popularnej na Wyspach książki o macierzyństwie. Rozmowa została opublikowana w sobotę.

Księżna Kate o dzieciństwie

- Jeśli czerpię doświadczenie z własnego dzieciństwa i łączę je z tym, co wiem teraz i czego nauczyłam się od ekspertów zajmujących się wczesnym dzieciństwem, to myślę, że jest kilka rzeczy, które naprawdę są dla mnie ważne - zaznaczyła księżna.

Kate opowiadała między innymi o tym, że dużo czasu spędzała z babcią - Valerie Glassborow, która w trakcie drugiej wojny światowej zajmowała się łamaniem szyfrów.

- Miałam niesamowitą babcię, poświęciła nam wiele czasu. Bawiła się z nami, robiła z nami różne kreatywne rzeczy, zabierała nas do swojej szklarni i wykonywała z nami prace w ogrodzie, również gotowała - opowiadała Kate. Księżna powiedziała, że teraz czerpie z tego doświadczenia. - Staram się włączać wiele z tych doświadczeń, które nam wtedy przekazała, w doświadczenia, które teraz daję moim dzieciom - podkreśliła.

Autor:mb,mart/adso

Źródło: Reuters

Źródło zdjęcia głównego: Instagram/Kensingtonroyal