Najciekawsze nowości na dużym i małym ekranie. Co warto obejrzeć? "Kadr na kino" w TVN24

Autor:
red.
Źródło:
tvn24.pl
"Kadr na kino". Odcinek z 4.02.2023
"Kadr na kino". Odcinek z 4.02.2023 TVN24
wideo 2/13
TVN24"Kadr na kino". Odcinek z 4.02.2023

W "Kadrze na kino" Ewelina Witenberg co sobotę opowiada o najciekawszych wydarzeniach i premierach świata filmów, seriali i muzyki.

W najnowszym odcinku "Kadru na kino" Ewelina Witenberg pierwszą część programu poświęciła filmowi "Duchy Inisherin". - To czarna komedia, za którą Colin Farrell otrzymał szereg nagród. (…) Pierwszy raz ma szansę na Oscara - zaznaczyła.

Do kin trafił również nagrodzony w Wenecji polski obraz "Chleb i sól". To fabularny, pełnometrażowy debiut Damiana Kocura. W filmie nie zagrali zawodowi aktorzy, a bracia, z których jeden, Tymoteusz Bies, jest utytułowanym pianistą.  

W programie wspomniano również o Priscilli Presley, która zakwestionowała ważność testamentu swej zmarłej w połowie stycznia córki - Lisy Marie Presley.

Prowadząca poświęciła też uwagę serialowi "The Last of Us", produkcji HBO bijącej kolejne rekordy oglądalności. Drugi odcinek serialu tylko pierwszego dnia emisji przyciągnął przed ekrany ponad 5,7 miliona widzów. Tym samym osiągnął rekordowy w historii HBO wzrost oglądalności względem premierowego epizodu wynoszący aż 22 procent.

Program "Kadr na kino" co sobotę o godzinie 9.50 w TVN24 i w TVN24 GO.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:red.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości