TVN24 | Kultura i styl

Charlie Watts na okładkach gazet. Muzyk zmarł we wtorek

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
mart,
karol
Źródło:
tvn24.pl

Charlie Watts nie żyje. Okładki brytyjskich gazet w środę zdominowała informacja o śmierci perkusisty The Rolling Stones. Poinformowano o niej we wtorek po południu. "Legenda", "idealny perkusista", "będziemy za tobą tęsknić" - m.in. takie nagłówki można przeczytać na pierwszych stronach.

Charlie Watts, perkusista The Rolling Stones, nie żyje. Odszedł w wieku 80 lat w londyńskim szpitalu. O śmierci Wattsa poinformował zespół w oświadczeniu w mediach społecznościowych.

Charlie Watts - brytyjskie media o śmierci muzyka

Legendarnego muzyka żegnali we wtorek w mediach społecznościowych artyści, a w środę rano informacja o jego odejściu zdominowała okładki gazet, m.in. "Guardiana" "The Times", "Metro", "The Daily Telegraph".

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

"Będziemy za tobą tęsknić, Charlie" - napisał na pierwszej stronie "Daily Star". "Najmniej prawdopodobną i największą gwiazdą rocka wbrew sobie" - określiło Wattsa "The i Paper". W "The Herald" zdjęcie Stonesów na scenie z Wattsem znalazło się w centralnym punkcie okładki, między informacjami o Afganistanie i koronawirusie.

"Daily Mirror" na pożegnanie muzyka poświęcił całą swoją okładkę. "Tęsknimy za tobą, Charlie" - napisano i dodano, że był "idealnym perkusistą". Gazeta "Western Mail" nazwała go "legendą", "The Sun" - "skałą Stonesów". "Pożegnanie Charliego" - napisał na czołówce "Daily Mail", zamieszczając zdjęcie muzyka z jego małżonką, Shirley Ann Shepherd.

Autor:mart, karol

Źródło: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości