Matka i siostra Britney Spears nie zostały zaproszone na jej ślub. Ale skomentowały ceremonię

Autor:
wac//az
Źródło:
E! News, People
Britney Spears zwolniona z kurateli. Wideo archiwalne
Britney Spears zwolniona z kurateli. Wideo archiwalneReuters Archive
wideo 2/3
Reuters ArchiveBritney Spears zwolniona z kurateli. Wideo archiwalne

"Wyglądasz promiennie i tak szczęśliwie! Twój ślub to ślub marzeń. To, że odbył się w twoim domu, czyni go tak sentymentalnym i wyjątkowym!" - tak skomentowała zdjęcie ślubne Britney Spears i Sama Asghariego matka piosenkarki, Lynne Spears. Bardziej powściągliwa była jej siostra, Jamie Lynn. Obie kobiety nie zostały zaproszone na ceremonię zaślubin.

Na ślubie Britney Spears i modela Sama Asghariego pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich Madonna, Selena Gomez, Drew Barrymore, Paris Hilton i Donatella Versace, która zaprojektowała suknię ślubną panny młodej i smoking pana młodego. Na liście zaproszonych zabrakło natomiast członków rodziny piosenkarki.

Siostra polajkowała

Mimo to matka i siostra Britney Spears publicznie zareagowały na głośny ślub. Matka Lynne Spears skomentowała opublikowane na Instagramie zdjęcie, na którym para młoda całuje się na balkonie swojej rezydencji. "Wyglądasz promiennie i tak szczęśliwie! Twój ślub to ślub marzeń. To, że odbył się w twoim domu, czyni go tak sentymentalnym i wyjątkowym! Bardzo się cieszę! Kocham cię!" - napisała. Jak podało E! News, siostra Spears, Jamie Lynn, zareagowała bardziej powściągliwie - lajkując jeden z tweetów na temat ślubu.

Na ślubie nie pojawili się też synowie Spears

Na ceremonii nie pojawiło się również dwóch synów piosenkarki ze związku z Kevinem Federlinem. "Nie chcą odciągać uwagi od matki" - tłumaczył w rozmowie z magazynem "People" prawnik ich ojca, Mark Vincent Kaplan. Dodał jednak: "Kevin i chłopcy są szczęśliwi z powodu Britney i życzą jej i Samowi wszystkiego najlepszego w przyszłości".

Britney Spears poznała przyszłego męża na planie teledysku do piosenki 'Slumber Party" w 2016 roku. Sam Asghari zagrał organizatora imprezy, podrywanego przez Britney. Para ogłosiła oświadczyny w 2021 roku. Chcieli pobrać się wcześniej, jednak nie mogli, ponieważ piosenkarka była ubezwłasnowolniona przez ojca, Jamesa Spearsa, który kontrolował wszystkie aspekty jej życia. Mężczyzna również nie został zaproszony na ślub.

Autor:wac//az

Źródło: E! News, People

Źródło zdjęcia głównego: Tinseltown/Shutterstock

Pozostałe wiadomości